Güvenli Alışveriş Bilgileri

Güveli Alışveriş

  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyiniz. Ürün yada Ürünleri görmek için bir aracı kurum ile anlaşarak ürünü teslim aldıktan sonra ödemeyi gerçekleştiriniz.
  • Çok düşük yada piyasa değerininin kat kat altında olan ürünlere dikkat ediniz. Bir aracı firma kullanarak ürünü teyid ediniz ve tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyiniz.
  • Kapıda ödeme ile yapılan alışverişler de sorun çıkması halinde satıcıya satıcı ile iletişime geçiniz. Ürün tesliminde kargo yetkilisi yanında ürünü kontrol ederek teslim alınız. Sorun olması halinde tutanak tutturarak ürünü iade ediniz ve ödeme yapmayınız.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde endustriyeldepo.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 
  • Yapılan tüm alışverişler alıcı ve satıcı arasında gerçekleşir. Bu satışlardan tarafımız komisyon almadığı gibi oluşabilecek ayıplı mal yada hizmet akdi ile ilgili sorunlardan www.endustriyelilan.com sorumlu değildir. Fakat bu tarz durumlarda ilan ve satıcı hakkında gerekli resim ve dökümanlar ile başvurulması halinde gerekli işlemler yapılarak hesap yada üyelik sonlandırılabilir. 

Not: Sitemizde henüz havuz sistemi bulunmamaktadır.